اینترنت رایگان همراه اول

این ⇓ طرح در حال حاضر منقضی شده است لطفا طرح های دیگر را در⇐ اینجا ببینید

(ویژه مصرف داخلی)

به گزارش ابرعلم و به نقل از سایت اطلاع رسانی همراه اول، این اپراتور به مناسبت بیست و هفتمین سالروز عرضه اولین سیم کارت در ایران، بسته اینترنت هدیه هفت روزه هفت گیگابایت (ویژه محتوای داخلی) را به صورت رایگان برای کلیه مشترکان دائمی و اعتباری در نظر گرفته است.

بسته هدیه همراه اول از سه شنبه_ ۱۲ مردادماه_ لغایت سه‌شنبه_ ۱۹ مردادماه_ ۱۴۰۰ از طریق شماره‌گیری کد #۶۷*۱۰۰* برای مشترکان دائمی و اعتباری قابل فعالسازی است.

ترافیک این بسته برای مشترکین دائمی و اعتباری فقط برای استفاده در سایت‌ها و پیام رسان‌های منتخب و محتوای داخلی اعلام شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می‌باشد.

gift hamrah aval 768x535 1

با توجه به اینکه این بسته برای مشترکین دائمی و اعتباری فقط شامل ترافیک داخلی می‌شود، لذا در صورتی که مشترک مصرف بین الملل داشته باشد، مصرف بین الملل ایشان از سایر بسته‌های فعال بوده و در صورت نداشتن بسته و فعال بودن سرویس تعرفه آزاد، با نرخ تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد. همچنین در صورت استفاده از نرم افزارهای تغییر دهنده IP مانند فیلترشکن، امکان تشخیص ترافیک داخلی وجود نداشته و مصرف از بسته‌های دیگر و در صورت نداشتن بسته و فعال بودن سرویس تعرفه آزاد، با نرخ تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست