همه چیز در مورد کلاب هاوس کوتاه و جامع :

بدون شک این روزها همه کسانی که با فضای مجازی سر و کار دارند اسم کلاب هاوس را شنیده اند برنامه ای که به عنوان یک شبکه اجتماعی بسیار متفاوت خیلی زود و برخلاف انتظار بدون تکیه بر جذابیت های رایج نظیر (متن، عکس، فیلم) توانست نظر کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کند.

کلاب هاوس چیست?

کلاب هاوس (Club House) یک برنامه گفتگوی صوتی است که در آن افراد می توانند به طور زنده با یکدیگر صحبت کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند و بر خلاف شبکه های اجتماعی دیگر در این پلتفرم فقط از صوت برای برقراری ارتباط استفاده می شود.

کلاب هاوس

در این اپلیکیشن اتاق‌ها یا Roomهای مختلفی با موضوعات گوناگونی وجود دارد که همه اتفاق‌ها در آن زنده و همزمان از طریق گفت‌وگو بین افراد رخ می‌دهد. شما می توانید به اتاق مجازی که دیگران در موضوعات مد نظر خودشان ساخته اند بپیوندید یا اینکه خودتان یک اتاق گفتگوی صوتی ایجاد کنید و کاربران را به آن دعوت کنید.

علت محبوبیت کلاب هاوس چیست؟

کلاب هاوس با ایده ای جدید و خلاقانه و صرفا با ایجاد امکان گفتگوهای صوتی در موضوعات مختلف توانست کاربران زیادی رو از سراسر دنیا شیفته خود کند و چیزی که تفاوت این شبکه اجتماعی را با دیگر شبکه های اجتماعی رقم میزند این است که در کلاب هاوس تقریبا هیچ اثری از متن فیلم و عکس نیست و خیلی ساده امکان یک گفتگوی ساده مجازی را به صورت شخصی، جمعی و کنفرانسی و…ایجاد کرده است.

کلاب هاوس برای چه سیستم عاملی قابل استفاده است؟

در ابتدا امکان استفاده از این برنامه فقط برای کاربران ios مهیا بود اما با توجه به اقبال عمومی مردم در سراسر جهان مدیران کلاب هاوس در صدد ارائه نسخه اندروید کلاب هاوس برآمدند و اکنون نسخه اندروید آن برای دستگاه هایی که اندروید آن ها نسخه 8.1 یا بالاتر است منتشر شده است که می توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

 

کلاب هاوس

چگونه در این برنامه ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام در کلاب هاوس می بایستی دعوتنامه ای از سوی کاربران فعال در کلاب هاوس داشته باشید بدین صورت که هر کاربری که قبلا در کلاب هاوس ثبت نام کرده است برای شما دعوتنامه ای می فرستد که با استفاده از آن می توانید روند ثبت نام خود را تکمیل کنید (برای توضیحات بیشتر در مورد ثبت نام اینجا کلیک کنید)

آیا همه افراد میتوانند به صورت همزمان در گروهها صحبت کنند؟

خیر همه افراد نمی توانند در اتاق های گفتگوی صوتی با هم صحبت کنند و هر اتاق یک یا چند مدیر دارد که صحبت میکنند یا به افراد دلخواه اجازه صحبت کردن در گروه مورد نظر را میدهند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست